Karty - bswartkowice.pl

Przejdź do treści
Firmy
Karty płatnicze – debetowe (Mastercard Business / Visa Business) - zbliżeniowe
Jeśli poszukujesz prostych i bezpiecznych rozwiązań finansowych dla Twojej firmy, Mastercard Business/Visa Business jest dla Ciebie. To międzynarodowe, powszechnie używane karty płatnicze, dzięki którym zrealizujesz służbowe transakcje gotówkowe i bezgotówkowe. Możesz nimi płacić w hotelach, sklepach, na stacjach benzynowych – we wszystkich miejscach oznaczonych logo Mastercard/Visa, w tym dokonywać transakcji zbliżeniowych.

Zalety produktu:
  • kartę otrzymujesz do rachunku bieżącego lub pomocniczego
  • wygodne i bezpieczne narzędzie płatnicze dla firmy, bez konieczności noszenia gotówki
  • możliwość dokonywania szybkich, wygodnych i nowoczesnych płatności zbliżeniowych - poprzez zbliżenie karty do terminala akceptującego kartę oznaczonego logo
   payWave do kwoty 50 zł – bez potwierdzania numerem PIN*
  • możliwość płatności kartą w internecie – bezpiecznie dzięki usłudze 3D-Secure
  • swobodny dostęp do gotówki w bankomatach oznaczonych logo Mastercad/Visa w kraju i za granicą
  • możliwość wypłaty gotówki podczas zakupów w sklepach oznaczonych znakiem cash back/płać kartą i wypłacaj
  • stała kontrola finansów – możliwość sprawdzenia w każdej chwili dostępnych środków w bankomacie SGB oraz za pośrednictwem bankowości elektronicznej
  • minimum formalności przy wydaniu karty
  • bezpieczeństwo:
   • podczas dokonywania transakcji zbliżeniowych karta pozostaje cały czas w twoich rękach

* terminal może wymagać potwierdzenia transakcji numerem PIN mimo zaistnienia warunków do zrealizowania transakcji zbliżeniowej.
Aplikacja mobilna PORTFEL SGB
Aplikacja mobilna PORTFEL SGB jest połączeniem tradycji polskiej bankowości oraz najnowocześniejszych rozwiązań. Aplikacja umożliwia wygodny, intuicyjny i przede wszystkim bezpieczny dostęp do informacji o środkach  dostępnych i transakcjach wykonanych kartą .
 
Aplikacja mobilna PORTFEL SGB 2.0 została stworzona z myślą o i dla klientów.
3D – Secure
3D – Secure - umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa. Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem, które klient nadaje przy rejestracji karty w tej usłudze. Rejestracja karty wykonywana jest jednokrotnie - klient w trakcie dokonywania płatności w sklepie internetowym zostanie poproszony o rejestrację, która wymaga potwierdzenia jego tożsamości poprzez podanie danych osobowych znanych przez Bank i ustalenie hasła.
Przy kolejnych zakupach przez Internet poza podaniem danych z karty, potwierdzenie płatności będzie polegać na podaniu ustalonego hasła. Podczas rejestracji klient określa również komunikat osobisty PAM (Personal Assurance Message) - tekst, który będzie wyświetlany przy każdej płatności kartą i stanowi dodatkowe potwierdzenie autentyczności strony.

Uwaga: w procesie rejestracji wymagane jest podanie (dotyczy kart: VISA) pisemnie w Banku hasła tymczasowego; klient najwcześniej kolejnego dnia roboczego przy rejestracji karty w usłudze 3D-Secure zmienia hasło tymczasowe na hasło własne.

1. System posiada certyfikację organizacji płatniczych Visa International oraz Mastercard International.
2. Klient może również zarejestrować kartę przed dokonaniem płatności kartą przez Internet korzystając z poniższych odnośników lub na stronie internetowej Grupy SGB.
Szczegółowe informacje o produkcie otrzymacie Państwo w placówkach Banku. Zapraszamy!
Bank Spółdzielczy w Wartkowicach z siedzibą w Wartkowicach 99-220 Wartkowice, ul. Targowa 12, wpisany przez Sąd Rejonowy w Łodzi XX Wydział Krajowego Rejestru Sądowego do rejestru przedsiębiorców w Krajowym Rejestrze Sądowym za nr 0000117250, NIP:8281011234, REGON:000502948, Bank Spółdzielczy w Wartkowicach podlega nadzorowi
Komisji Nadzoru Finansowego
CODE SWIFT: GBWCPLPP
.
Wróć do spisu treści