• Bank Spółdzielczy w Wartkowicach
  • ul. Targowa 12
  • 99-220 Wartkowice
  • tel. 43 678-51-28 fax. 43 678-58-36
  • SWIFT Code/BIC GBWCPLPP
Szukasz najlepszych rozwiązań do swoich finansów - jak nimi elastycznie dysponować i jak je sensownie ulokować. Rozważ wzięcie kredytu z ratami, które nie naruszą Twojej stabilizacji? Pragniesz się posługiwać kartą, umożliwiającą wygodne przeprowadzanie dowolnych operacji? Chcesz, by Twoje pieniądze posiadały solidny pakiet zabezpieczeń? Tu Twoje dylematy znajdą pomyślne rozwiązanie.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH
Nie jest istotne, czy jesteś młodą osobą, pragnącą związać swoją karierę i biznesową przyszłość z działalnością w obszarze rolnictwa, czy też doświadczonym hodowcą albo producentem rolnym z ustaloną renomą. W każdym wypadku liczy się zaangażowanie, pasja, chęć doskonalenia i osiągania sukcesów. Kompleksowa oferta usług finansowych, jaką dysponuje Nasz Bank, ma przede wszystkim na celu ułatwić zrealizowanie podjętych planów.
Znajdź produkt DLA SIEBIE


W sferze biznesu skutecznie poruszamy się od dziesięcioleci. W tradycję Banku wpisane jest konsekwentne wspieranie przedsiębiorczości, innowacyjnych pomysłów i pomoc w realizacji kolejnych zamierzeń, mających na celu rozwój spółki czy instytucji. Doskonale znamy specyfikę funkcjonowania różnych firm, zarówno tych dużych, jak i tych rodzinnych.
Znajdź produkt dla SWOJEJ FIRMY


HISTORIA BANKU

Wartkowice, to miejscowość gminna o historii sięgającej roku 1336, położona między rzeką Ner a rzeką Wartą na terenie makroregionu niziny południowo-wielkopolskiej.
Tradycje spółdzielczości bankowej na tym terenie sięgają roku 1911, kiedy to w Wartkowicach powołano do życia instytucję o nazwie Towarzystwo Oszczędnościowo-Pożyczkowe.
Towarzystwo udzielało pożyczek wyłącznie członkom w oparciu o środki własne, kierując się w swojej działalności zasadami opracowanymi przez twórcę polskiej spółdzielczości kredytowej dr Franciszka Stefczyka.

Spadkobiercą i kontynuatorem powołanego Towarzystwa jest funkcjonujący do dnia dzisiejszego Bank Spółdzielczy w Wartkowicach, który na przestrzeni swojej przeszło 100 letniej działalności pracuje na rzecz swoich członków, dbając o jakość oferowanych produktów bankowych, zyskując tym samym zaufanie i przychylność klientów.

Bank Spółdzielczy jest własnością prywatną, aktualnie zrzesza 697 członków.
Od roku 1995 BS Wartkowice zrzeszony jest w SGB-Bank S.A. w Poznaniu tworząc wraz innymi bankami spółdzielczymi Spółdzielczą Grupę Bankową (SGB).

Zgodnie z hasłem „Bank Spółdzielczy zawsze po drodze” jesteśmy blisko naszych Klientów gotowi zaoferować obsługę finansową na najwyższym poziomie. Dbałość o systematyczne podnoszenie jakości świadczonych usług to jedno z priorytetowych założeń strategii rozwoju konsekwentnie realizowanej przez nas od wielu lat.
Bank stale dąży do wzbogacania swojej oferty o produkty i usługi, które spełniają oczekiwania Klientów.