• Bank Spółdzielczy w Wartkowicach
 • ul. Targowa 12
 • 99-220 Wartkowice
 • tel. 43 678-51-28 fax. 43 678-58-36
 • SWIFT Code/BIC GBWCPLPP
Szukasz najlepszych rozwiązań do swoich finansów - jak nimi elastycznie dysponować i jak je sensownie ulokować. Rozważ wzięcie kredytu z ratami, które nie naruszą Twojej stabilizacji? Pragniesz się posługiwać kartą, umożliwiającą wygodne przeprowadzanie dowolnych operacji? Chcesz, by Twoje pieniądze posiadały solidny pakiet zabezpieczeń? Tu Twoje dylematy znajdą pomyślne rozwiązanie.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH
Nie jest istotne, czy jesteś młodą osobą, pragnącą związać swoją karierę i biznesową przyszłość z działalnością w obszarze rolnictwa, czy też doświadczonym hodowcą albo producentem rolnym z ustaloną renomą. W każdym wypadku liczy się zaangażowanie, pasja, chęć doskonalenia i osiągania sukcesów. Kompleksowa oferta usług finansowych, jaką dysponuje Nasz Bank, ma przede wszystkim na celu ułatwić zrealizowanie podjętych planów.
Znajdź produkt DLA SIEBIE


W sferze biznesu skutecznie poruszamy się od dziesięcioleci. W tradycję Banku wpisane jest konsekwentne wspieranie przedsiębiorczości, innowacyjnych pomysłów i pomoc w realizacji kolejnych zamierzeń, mających na celu rozwój spółki czy instytucji. Doskonale znamy specyfikę funkcjonowania różnych firm, zarówno tych dużych, jak i tych rodzinnych.
Znajdź produkt dla SWOJEJ FIRMY


KREDYTY NA CELE MIESZKANIOWE

Warunki udzielenia w/w kredytu:
 1. Z kredytu mogą korzystać osoby fizyczne posiadające stałe źródło dochodu oraz zdolność kredytową.
 2. Przeznaczenie kredytu:
  1. zakup działki,mieszkania, lokalu,
  2. budowa domu,
  3. remont.
 3. Podstawą do przyznania kredytu jest złożenie wymaganych dokumentów tj. wniosku, zaświadczenia o dochodach, oświadczenia o stanie majątkowym, kosztorys robót sporządzony przez specjalistę oraz środki własne w wysokości 20 % kosztów planowanej inwestycji.
 4. Okres kredytowania do 15 lat, spłata kredytu w ratach miesięcznych lub kwartalnych.
 5. Zabezpieczenie kredytu: indywidualne dla każdego Kredytobiorcy
 6. Oprocentowanie kredytu zmienne.Szczegółowe informacje na temat wyżej wymienionych produktów uzyskacie Państwo w naszych Placówkach.

Załącznik: Wyciąg z taryfy prowizji i opłat